Kutseregister Kutseregister
Teksti suurus
Reavahe suurus
Kontrastsus
Tühista
Taasta vaikimisi seaded
Kutse andjad: Tallinna Tehnikaülikool
Tagasi: Kutse andjad |

Nimetus: Tallinna Tehnikaülikool
Tüüp: Koolilõpu kutse andja
Aadress: Ehitajate tee 5
19086 Tallinn
Kodulehekülg: http://www.ttu.ee/et
Kontaktandmed
# Valdkond Kontaktisik Kontakttelefon(id) e-mail aadress
1 Energiatõhususe spetsialisti ja ehitusinseneri esmased kutsed Maret Merisaar 620 2500 maret.merisaar@taltech.ee
2 Elektriinseneri esmased kutsed Eve Kitt 620 3810 eve.kitt@ttu.ee
3 Diplomeeritud soojusenergeetikainser, tase 7 esmane kutse ja Diplomeeritud mehaanikainsener, tase 7 esmane kutse Moonika Asu 620 3633 moonika.asu@ttu.ee
4 Diplomeeritud arhitekt, tase 7 kutse Triinu-Liis Looveer 58556671 triinu-liis.looveer@taltech.ee
5 Diplomeeritud biomeditsiinitehnikainsener, tase 7 esmane kutse Viia Roosaar 620 2200 viia@cb.ttu.ee
Kutse andja õigused
# Nimetus Alates Kuni
1 Diplomeeritud biomeditsiinitehnikainsener, tase 7 esmane kutse; meditsiinitehnika ja -füüsika õppekava, EHIS-e koodiga 205877 02.12.2020 tähtajatu
2 Diplomeeritud ehitusinsener, tase 7 esmane kutse; õppekava EAXM15 13.06.2016 tähtajatu
3 Diplomeeritud kütte-, ventilatsiooni- ja jahutuseinsener, tase 7 esmane kutse; õppekava EAXM15 13.06.2016 tähtajatu
4 Diplomeeritud teedeinsener, tase 7, esmane kutse; õppekava EAXM15 13.06.2016 tähtajatu
5 Diplomeeritud veevarustuse- ja kanalisatsiooniinsener, tase 7 esmane kutse; õppekava EAXM15 13.06.2016 tähtajatu
6 Diplomeeritud arhitekt, tase 7 kutse; arhitektiõppe 5a bakalaureuse ja magistri integreeritud õppekava EAUI12 Arhitektuur, EHISE-e koodiga 118877 11.06.2015 tähtajatu
7 Diplomeeritud soojusenergeetikainsener, tase 7 esmane kutse; magistriõppe õppekava MASM02/15 Soojusenergeetika, EHIS-e koodiga 2049 05.06.2015 tähtajatu
8 Diplomeeritud elektriinsener, tase 7 esmane kutse elektrivõrgud ja -süsteemid; magistriõppe õppekava elektroenergeetika, EHIS-e koodiga 2048 ja Diplomeeritud elektriinsener, tase 7 esmane kutse elektriautomaatika, magistriõppe õppekava energiamuundus- ja juhtimissüsteemid (end nimetus elektriajamid ja jõuelektroonika), EHIS-e koodiga 2047 26.05.2015 tähtajatu
9 Diplomeeritud mehaanikainsener, tase 7 esmane kutse; magistriõppe õppekavad MATM02/11 Tootearendus ja tootmistehnika, EHIS-e koodiga 2060 ja MARM06/09 - Tööstustehnika ja juhtimine, EHIS-e koodiga 80413 19.02.2015 tähtajatu
10 Diplomeeritud energiatõhususe spetsialist, tase 7 esmane kutse; magistriõppe õppekava Hoonete energiatõhusus EAAM11, EHIS-e koodiga 106444 06.12.2013 tähtajatu
11 Diplomeeritud ehitusinsener, tase 7 esmane kutse üldehituses; ehitusinseneriõppe 5a bakalaureuse ja magistri integreeritud õppekava EAEI02 Tööstus- ja tsiviilehitus, EHIS-e koodiga 1931; magistriõppe õppekava EAEM07 Tööstus- ja tsiviilehitus, EHIS-e koodiga 80926 05.06.2013 tähtajatu
12 Diplomeeritud kütte-, ventilatsiooni- ja jahutuseinsener, tase 7 esmane kutse; ehitusinseneriõppe 5a bakalaureuse ja magistri integreeritud õppekava EAKI02 Keskkonnatehnika, EHIS-e koodiga 1929 05.06.2013 tähtajatu
13 Diplomeeritud teedeinsener, tase 7, esmane kutse teedeehituses; ehitusinseneriõppe 5a bakalaureuse ja magistri integreeritud õppekava EATI02 Transpordiehitus, EHIS-e koodiga 1930; magistriõppe õppekava EATM07 Transpordiehitus, EHIS-e koodiga 80924 05.06.2013 tähtajatu
14 Diplomeeritud veevarustuse- ja kanalisatsiooniinsener, tase 7 esmane kutse; ehitusinseneriõppe 5a bakalaureuse ja magistri integreeritud õppekava EAKI02 Keskkonnatehnika, EHIS-e koodiga 1929 05.06.2013 tähtajatu
15 Ehitusinsener, tase 6 esmane kutse üldehituses; rakenduskõrgahariduseõppe õppekava RDBR06 Hoonete ehitus, EHIS-e koodiga 80323 05.06.2013 tähtajatu
Näita/peida aegunud õigused
16 Diplomeeritud biomeditsiinitehnikainsener, tase 7 esmane kutse; magistriõppe biomeditsiinitehnika ja meditsiinifüüsika õppekava; EHIS-e koodiga 118117 29.03.2016 01.12.2020
Väljastatavad kutsed
# Kutsestandard Kehtib kuni Kutse väljastamise õigus alates Kutse väljastamise õigus kuni
1 Diplomeeritud arhitekt, tase 7 12.03.2023 10.09.2018 tähtajatu
2 Diplomeeritud biomeditsiinitehnikainsener, tase 7 esmane kutse 04.11.2025 02.12.2020 tähtajatu
3 Ehitusinsener, tase 6 esmane kutse 19.04.2023 20.04.2021 tähtajatu
4 Diplomeeritud ehitusinsener, tase 7 esmane kutse 19.04.2023 20.04.2021 tähtajatu
5 Diplomeeritud elektriinsener, tase 7 esmane kutse 31.03.2023 01.04.2021 tähtajatu
6 Diplomeeritud energiatõhususe spetsialist, tase 7 esmane kutse 19.04.2023 20.04.2021 tähtajatu
7 Diplomeeritud kütte-, ventilatsiooni- ja jahutuseinsener, tase 7 esmane kutse 19.04.2023 20.04.2021 tähtajatu
8 Diplomeeritud mehaanikainsener, tase 7 esmane kutse 14.03.2026 15.03.2021 tähtajatu
9 Diplomeeritud soojusenergeetikainsener, tase 7 esmane kutse 31.03.2023 01.04.2021 tähtajatu
10 Diplomeeritud teedeinsener, tase 7 esmane kutse 19.04.2023 20.04.2021 tähtajatu
11 Diplomeeritud veevarustuse- ja kanalisatsiooniinsener, tase 7 esmane kutse 19.04.2023 20.04.2021 tähtajatu
Dokumendid
# Kuupäev Fail
1 05.06.2013 Ehitusinseneeria esmaste kutsete andmise kord
2 06.12.2013 Diplomeeritud energiatõhususe spetsialist, tase 7 esmase kutse andmise kord
Kutsekomisjonid
# Nimi Asutus Roll
1 Mehaanikainseneri kutsete kutsekomisjon
1.1 Priit Kulu Tallinna Tehnikaülikool kutsekomisjoni esimees
1.2 Alar Jõgi ScaleupX OÜ kutsekomisjoni liige
1.3 Andre Laanemets SKF Estonia OÜ kutsekomisjoni liige
1.4 Oliver Mets Eesti Masinatööstuse Liit kutsekomisjoni liige
1.5 Tanel Aruväli Nordic Plast OÜ kutsekomisjoni liige
1.6 Vello Vainola Tallinna Tehnikakõrgkool kutsekomisjoni liige
2 Soojusenergeetikainseneeria kutsekomisjon
2.1 Igor Krupenski Tallinna Tehnikaülikool kutsekomisjoni esimees
2.2 Vladislav Mašatin Eesti Soojustehnikainseneride Selts kutsekomisjoni aseesimees
2.3 Andrei Melnik OÜ Utilitas Tallinna Elektrijaam kutsekomisjoni liige
2.4 Hain Dengo Eesti Termotehnika AS kutsekomisjoni liige
2.5 Jako Reinaste Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium kutsekomisjoni liige
2.6 Jüri Kleesmaa Pentagra OÜ kutsekomisjoni liige
2.7 Kauri Koster Adven Eesti AS kutsekomisjoni liige
2.8 Kuuno Külasalu NR Energy OÜ kutsekomisjoni liige
3 Üldehituse, keskkonnatehnika ja tehnosüsteemide inseneeria kutsete kutsekomisjon
3.1 Heiki Meos Eesti Ehitusinseneride Liit kutsekomisjoni esimees
3.2 Aleksander Grünstam automaatika kutsekomisjoni liige
3.3 Andres Hirve (asendusliige) üldehitus kutsekomisjoni liige
3.4 Andres Piirsalu (asendusliige) veevarustus ja kanalisatsioon kutsekomisjoni liige
3.5 Anti Hamburg Tallinna Tehnikakõrgkool kutsekomisjoni liige
3.6 Ants Raja (asendusliige) üldehitus kutsekomisjoni liige
3.7 Erkki Suurorg üldehitus kutsekomisjoni liige
3.8 Indrek Peterson Eesti Ehitusettevõtjate Liit kutsekomisjoni liige
3.9 Indrek Sandberg (asendusliige) üldehitus kutsekomisjoni liige
3.10 Johannes Pello Tallinna Tehnikaülikool kutsekomisjoni liige
3.11 Kati Tamtik Tehnilise Järelevalve Amet kutsekomisjoni liige
3.12 Madis Maddison Veevarustus ja kanalisatsioon kutsekomisjoni liige
3.13 Marti Sein Eesti Ehituskonsultatsiooniettevõtete Liit kutsekomisjoni liige
3.14 Peeter Parre küte, ventilatsioon ja jahutus kutsekomisjoni liige
3.15 Raimo Jaaksoo üldehitus kutsekomisjoni liige
3.16 Tanel Seppel üldehitus kutsekomisjoni liige
3.17 Teet Tark (asendusliige) sisekliima tagamise süsteem (KVJ) kutsekomisjoni liige
3.18 Tiit Karri (asendusliige) üldehitus kutsekomisjoni liige
3.19 Toomas Tamm Hüdrotehnika kutsekomisjoni liige

Tagasi: Kutse andjad |
PIKSEL
Avaleht Väljastatud kutsed
Kutsestandardid
Kutsetunnistuse lisad Kompetentsid Kutse andjad Kutsenõukogud Väljavõtted kutseregistrist