Kutseregister Kutseregister
Teksti suurus
Reavahe suurus
Kontrastsus
Tühista
Taasta vaikimisi seaded
Kutse andjad: Tallinna Tehnikaülikool
Tagasi: Kutse andjad |

Nimetus: Tallinna Tehnikaülikool
Tüüp: Koolilõpu kutse andja
Aadress: Ehitajate tee 5
19086 Tallinn
Kodulehekülg: http://www.ttu.ee/et
Kontaktandmed
# Valdkond Kontaktisik Kontakttelefon(id) e-mail aadress
1 Energiatõhususe spetsialisti ja ehitusinseneri esmased kutsed Maret Merisaar 620 2500 maret.merisaar@taltech.ee
2 Elektriinseneri esmased kutsed Eve Kitt 620 3810 eve.kitt@ttu.ee
3 Diplomeeritud soojusenergeetikainser, tase 7 esmane kutse ja Diplomeeritud mehaanikainsener, tase 7 esmane kutse Moonika Asu 620 3633 moonika.asu@ttu.ee
4 Diplomeeritud arhitekt, tase 7 kutse Triinu-Liis Looveer 58556671 triinu-liis.looveer@taltech.ee
5 Diplomeeritud biomeditsiinitehnikainsener, tase 7 esmane kutse Viia Roosaar 620 2200 viia@cb.ttu.ee
Kutse andja õigused
# Nimetus Alates Kuni
1 Diplomeeritud ehitusinsener, tase 7 esmane kutse; õppekava EAXM15 13.06.2016 tähtajatu
2 Diplomeeritud kütte-, ventilatsiooni- ja jahutuseinsener, tase 7 esmane kutse; õppekava EAXM15 13.06.2016 tähtajatu
3 Diplomeeritud teedeinsener, tase 7, esmane kutse; õppekava EAXM15 13.06.2016 tähtajatu
4 Diplomeeritud veevarustuse- ja kanalisatsiooniinsener, tase 7 esmane kutse; õppekava EAXM15 13.06.2016 tähtajatu
5 Diplomeeritud biomeditsiinitehnikainsener, tase 7 esmane kutse; magistriõppe biomeditsiinitehnika ja meditsiinifüüsika õppekava; EHIS-e koodiga 118117 29.03.2016 tähtajatu
6 Diplomeeritud arhitekt, tase 7 kutse; arhitektiõppe 5a bakalaureuse ja magistri integreeritud õppekava EAUI12 Arhitektuur, EHISE-e koodiga 118877 11.06.2015 tähtajatu
7 Diplomeeritud soojusenergeetikainsener, tase 7 esmane kutse; magistriõppe õppekava MASM02/15 Soojusenergeetika, EHIS-e koodiga 2049 05.06.2015 tähtajatu
8 Diplomeeritud elektriinsener, tase 7 esmane kutse elektrivõrgud ja -süsteemid; magistriõppe õppekava elektroenergeetika, EHIS-e koodiga 2048 ja Diplomeeritud elektriinsener, tase 7 esmane kutse elektriautomaatika, magistriõppe õppekava energiamuundus- ja juhtimissüsteemid (end nimetus elektriajamid ja jõuelektroonika), EHIS-e koodiga 2047 26.05.2015 tähtajatu
9 Diplomeeritud mehaanikainsener, tase 7 esmane kutse; magistriõppe õppekavad MATM02/11 Tootearendus ja tootmistehnika, EHIS-e koodiga 2060 ja MARM06/09 - Tööstustehnika ja juhtimine, EHIS-e koodiga 80413 19.02.2015 tähtajatu
10 Diplomeeritud energiatõhususe spetsialist, tase 7 esmane kutse; magistriõppe õppekava Hoonete energiatõhusus EAAM11, EHIS-e koodiga 106444 06.12.2013 tähtajatu
11 Diplomeeritud ehitusinsener, tase 7 esmane kutse üldehituses; ehitusinseneriõppe 5a bakalaureuse ja magistri integreeritud õppekava EAEI02 Tööstus- ja tsiviilehitus, EHIS-e koodiga 1931; magistriõppe õppekava EAEM07 Tööstus- ja tsiviilehitus, EHIS-e koodiga 80926 05.06.2013 tähtajatu
12 Diplomeeritud kütte-, ventilatsiooni- ja jahutuseinsener, tase 7 esmane kutse; ehitusinseneriõppe 5a bakalaureuse ja magistri integreeritud õppekava EAKI02 Keskkonnatehnika, EHIS-e koodiga 1929 05.06.2013 tähtajatu
13 Diplomeeritud teedeinsener, tase 7, esmane kutse teedeehituses; ehitusinseneriõppe 5a bakalaureuse ja magistri integreeritud õppekava EATI02 Transpordiehitus, EHIS-e koodiga 1930; magistriõppe õppekava EATM07 Transpordiehitus, EHIS-e koodiga 80924 05.06.2013 tähtajatu
14 Diplomeeritud veevarustuse- ja kanalisatsiooniinsener, tase 7 esmane kutse; ehitusinseneriõppe 5a bakalaureuse ja magistri integreeritud õppekava EAKI02 Keskkonnatehnika, EHIS-e koodiga 1929 05.06.2013 tähtajatu
15 Ehitusinsener, tase 6 esmane kutse üldehituses; rakenduskõrgahariduseõppe õppekava RDBR06 Hoonete ehitus, EHIS-e koodiga 80323 05.06.2013 tähtajatu
Väljastatavad kutsed
# Kutsestandard Kehtib kuni Kutse väljastamise õigus alates Kutse väljastamise õigus kuni
1 Diplomeeritud arhitekt, tase 7 12.03.2023 10.09.2018 tähtajatu
2 Diplomeeritud biomeditsiinitehnikainsener, tase 7 esmane kutse 28.03.2021 21.04.2020 28.03.2021
3 Ehitusinsener, tase 6 esmane kutse 05.05.2021 06.05.2019 tähtajatu
4 Diplomeeritud ehitusinsener, tase 7 esmane kutse 05.05.2021 06.05.2019 tähtajatu
5 Diplomeeritud elektriinsener, tase 7 esmane kutse 04.04.2021 04.04.2016 tähtajatu
6 Diplomeeritud energiatõhususe spetsialist, tase 7 esmane kutse 01.07.2021 22.06.2018 tähtajatu
7 Diplomeeritud kütte-, ventilatsiooni- ja jahutuseinsener, tase 7 esmane kutse 05.05.2021 06.05.2019 tähtajatu
8 Diplomeeritud mehaanikainsener, tase 7 esmane kutse 28.03.2021 29.03.2016 tähtajatu
9 Diplomeeritud soojusenergeetikainsener, tase 7 esmane kutse 02.05.2021 03.05.2018 tähtajatu
10 Diplomeeritud teedeinsener, tase 7 esmane kutse 05.05.2021 06.05.2019 tähtajatu
11 Diplomeeritud veevarustuse- ja kanalisatsiooniinsener, tase 7 esmane kutse 05.05.2021 06.05.2019 tähtajatu
Dokumendid
# Kuupäev Fail
1 05.06.2013 Ehitusinseneeria esmaste kutsete andmise kord
2 06.12.2013 Diplomeeritud energiatõhususe spetsialist, tase 7 esmase kutse andmise kord
Kutsekomisjonid
# Nimi Asutus Roll
1 Arhitekti kutsete kutsekomisjon
1.1 Andres Levald Eesti Arhitektide Liit kutsekomisjoni esimees
1.2 Eva Hirvesoo Eesti Arhitektide Liit kutsekomisjoni aseesimees
1.3 Hindrek Kesler Tallinna Tehnikakõrgkool kutsekomisjoni aseesimees
1.4 Andres Ojari Eesti Kunstiakadeemia kutsekomisjoni liige
1.5 Ilmar Heinsoo Eesti Arhitektide Liit kutsekomisjoni liige
1.6 Kaie Enno Eesti Planeerijate Ühing kutsekomisjoni liige
1.7 Kalle Komissarov Eesti Arhitektide Liit kutsekomisjoni liige
1.8 Ra Luhse Eesti Ehituskonsultatsiooniettevõtete Liit kutsekomisjoni liige
1.9 Tõnis Arjus Eesti Linnade Liit kutsekomisjoni liige
1.10 Veronika Valk-Siska Kultuuriministeerium kutsekomisjoni liige
2 Biomeditsiinitehnikainseneri kutsete kutsekomisjon
2.1 Jaanus Lass Eesti Biomeditsiinitehnika ja Meditsiinifüüsika Ühing kutsekomisjoni esimees
2.2 Kalle Kepler Radexpert OÜ kutsekomisjoni aseesimees
2.3 Andres Kaalep SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla kutsekomisjoni liige
2.4 Dmitri Šutov SA Tartu Ülikooli Kliinikum kutsekomisjoni liige
2.5 Ivo Fridolin Tallinna Tehnikaülikool, Tervisetehnoloogiate Instituut kutsekomisjoni liige
2.6 Kristin Reinaas Abbott Medical Estonia OÜ kutsekomisjoni liige
2.7 Mait Nigul AS Ida-Tallinna Keskhaigla kutsekomisjoni liige
2.8 Marina Lacis Keskkonnaamet, Kiirguskaitsebüroo kutsekomisjoni liige
2.9 Pavel Zukovets MTÜ M-Ring kutsekomisjoni liige
3 Elektriinseneri kutsete kutsekomisjon
3.1 Lembit Vali Tallinna Polütehnikum kutsekomisjoni esimees
3.2 Tiit Metusala Eesti Elektroenergeetika Selts kutsekomisjoni aseesimees
3.3 Jaanus Uiga Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium kutsekomisjoni liige
3.4 Jako Kotkas Elektrilevi OÜ kutsekomisjoni liige
3.5 Lauri Öövel Energoservis OÜ kutsekomisjoni liige
3.6 Olev Rand Tallinna Kõrgem Tehnikakool kutsekomisjoni liige
3.7 Paul Taklaja Tallinna Tehnikaülikool (TalTech) kutsekomisjoni liige
3.8 Toomas Raudsepp ELTOM Projekt OÜ kutsekomisjoni liige
3.9 Tõnis Peets Eesti Maaülikool kutsekomisjoni liige
3.10 Tõnis Viira Elering AS kutsekomisjoni liige
4 Mehaanikainseneri kutsete kutsekomisjon
4.1 Priit Kulu Tallinna Tehnikaülikool kutsekomisjoni esimees
4.2 Alar Jõgi ScaleupX OÜ kutsekomisjoni liige
4.3 Andre Laanemets SKF Estonia OÜ kutsekomisjoni liige
4.4 Oliver Mets Eesti Masinatööstuse Liit kutsekomisjoni liige
4.5 Tanel Aruväli Nordic Plast OÜ kutsekomisjoni liige
4.6 Vello Vainola Tallinna Tehnikakõrgkool kutsekomisjoni liige
5 Soojusenergeetikainseneeria kutsekomisjon
5.1 Igor Krupenski Tallinna Tehnikaülikool kutsekomisjoni esimees
5.2 Vladislav Mašatin Eesti Soojustehnikainseneride Selts kutsekomisjoni aseesimees
5.3 Andrei Melnik OÜ Utilitas Tallinna Elektrijaam kutsekomisjoni liige
5.4 Jako Reinaste Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium kutsekomisjoni liige
5.5 Jüri Kleesmaa Pentagra OÜ kutsekomisjoni liige
5.6 Kauri Koster Adven Eesti AS kutsekomisjoni liige
5.7 Kuuno Külasalu Leonhard Weiss OÜ kutsekomisjoni liige
6 Üldehituse, keskkonnatehnika ja tehnosüsteemide inseneeria kutsete kutsekomisjon
6.1 Heiki Meos Eesti Ehitusinseneride Liit kutsekomisjoni esimees
6.2 Aleksander Grünstam automaatika kutsekomisjoni liige
6.3 Andres Hirve (asendusliige) üldehitus kutsekomisjoni liige
6.4 Andres Piirsalu (asendusliige) veevarustus ja kanalisatsioon kutsekomisjoni liige
6.5 Anti Hamburg Tallinna Tehnikakõrgkool kutsekomisjoni liige
6.6 Ants Raja (asendusliige) üldehitus kutsekomisjoni liige
6.7 Erkki Suurorg üldehitus kutsekomisjoni liige
6.8 Indrek Peterson Eesti Ehitusettevõtjate Liit kutsekomisjoni liige
6.9 Indrek Sandberg (asendusliige) üldehitus kutsekomisjoni liige
6.10 Johannes Pello Tallinna Tehnikaülikool kutsekomisjoni liige
6.11 Kati Tamtik Tehnilise Järelevalve Amet kutsekomisjoni liige
6.12 Madis Maddison Veevarustus ja kanalisatsioon kutsekomisjoni liige
6.13 Marti Sein Eesti Ehituskonsultatsiooniettevõtete Liit kutsekomisjoni liige
6.14 Peeter Parre küte, ventilatsioon ja jahutus kutsekomisjoni liige
6.15 Raimo Jaaksoo üldehitus kutsekomisjoni liige
6.16 Tanel Seppel üldehitus kutsekomisjoni liige
6.17 Teet Tark (asendusliige) sisekliima tagamise süsteem (KVJ) kutsekomisjoni liige
6.18 Tiit Karri (asendusliige) üldehitus kutsekomisjoni liige
6.19 Toomas Tamm Hüdrotehnika kutsekomisjoni liige

Tagasi: Kutse andjad |
PIKSEL
Avaleht Väljastatud kutsed
Kutsestandardid
Kutsetunnistuse lisad Kompetentsid Kutse andjad Kutsenõukogud Väljavõtted kutseregistrist