Kutseregister Kutseregister
Teksti suurus
Reavahe suurus
Kontrastsus
Tühista
Taasta vaikimisi seaded
Kutse andjad: Eesti Maaülikool
Tagasi: Kutse andjad |

Nimetus: Eesti Maaülikool
Tüüp: Koolilõpu kutse andja
Aadress: Kreutzwaldi 1, Tartu 51014
Kodulehekülg:
Kontaktandmed
# Valdkond Kontaktisik Kontakttelefon(id) e-mail aadress
1 Ehitus-, hüdrotehnika-, veevarustuse- ja kanalisatsiooni inseneeria esmased kutsed Merit Karro 731 3154 merit.karro@emu.ee
2 Elektriinseneri esmane kutse Heli Saaremets 517 9428 heli.saaremets@emu.ee
3 Diplomeeritud mehaanikainsener, tase 7 esmane kutse ja Mehaatroonikainser, tase 6 esmane kutse Kerli Plato 506 3284 kerli.plato@emu.ee
4 Ergonoom, tase 7 Eda Merisalu 517 6801 eda.merisalu@emu.ee
Kutse andja õigused
# Nimetus Alates Kuni
1 Ergonoom, tase 7; ergonoomika magistriõppe õppekava (EHIS-e kood 436) 27.04.2017 tähtajatu
2 Mehhatroonikainsener, tase 6 esmane kutse 19.05.2016 tähtajatu
3 Diplomeeritud mehaanikainsener, tase 7 esmane kutse tootmistehnika alal 29.03.2016 tähtajatu
4 Diplomeeritud elektriinsener, tase 7 esmane kutse tarbija elektripaigaldiste alal 05.06.2015 tähtajatu
5 Diplomeeritud ehitusinsener, tase 7 esmane kutse üldehituses 05.06.2013 tähtajatu
6 Diplomeeritud hüdrotehnikainsener, tase 7 esmane kutse 05.06.2013 tähtajatu
7 Diplomeeritud veevarustuse- ja kanalisatsiooniinsener, tase 7 esmane kutse 05.06.2013 tähtajatu
Väljastatavad kutsed
# Kutsestandard Kehtib kuni Kutse väljastamise õigus alates Kutse väljastamise õigus kuni
1 Diplomeeritud ehitusinsener, tase 7 esmane kutse 05.05.2021 06.05.2019 tähtajatu
2 Diplomeeritud elektriinsener, tase 7 esmane kutse 04.04.2021 05.06.2015 tähtajatu
3 Ergonoom, tase 7 27.11.2023 27.04.2017 tähtajatu
4 Diplomeeritud hüdrotehnikainsener, tase 7 esmane kutse 05.05.2021 06.05.2019 tähtajatu
5 Diplomeeritud mehaanikainsener, tase 7 esmane kutse 28.03.2021 29.03.2016 tähtajatu
6 Mehhatroonikainsener, tase 6 esmane kutse 28.03.2021 19.05.2016 tähtajatu
7 Diplomeeritud veevarustuse- ja kanalisatsiooniinsener, tase 7 esmane kutse 05.05.2021 06.05.2019 tähtajatu
Dokumendid
# Kuupäev Fail
1 05.06.2013 Ehitusinseneeria kutsete esmase kutse andmise kord
Kutsekomisjonid
# Nimi Asutus Roll
1 Elektriinseneri kutsete kutsekomisjon
1.1 Lembit Vali Tallinna Polütehnikum kutsekomisjoni esimees
1.2 Tiit Metusala Eesti Elektroenergeetika Selts kutsekomisjoni aseesimees
1.3 Jaanus Uiga Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium kutsekomisjoni liige
1.4 Jako Kotkas Elektrilevi OÜ kutsekomisjoni liige
1.5 Lauri Öövel Energoservis OÜ kutsekomisjoni liige
1.6 Olev Rand Tallinna Kõrgem Tehnikakool kutsekomisjoni liige
1.7 Paul Taklaja Tallinna Tehnikaülikool (TalTech) kutsekomisjoni liige
1.8 Toomas Raudsepp ELTOM Projekt OÜ kutsekomisjoni liige
1.9 Tõnis Peets Eesti Maaülikool kutsekomisjoni liige
1.10 Tõnis Viira Elering AS kutsekomisjoni liige
2 Ergonoomi ja tööhügieeniku kutsekomisjon
2.1 Alar Seiler Qvalitas Arstikeskus AS kutsekomisjoni esimees
2.2 Ivar Raik Sotsiaalministeerium kutsekomisjoni liige
2.3 Kaie Kudre Terviseamet kutsekomisjoni liige
2.4 Märt Riisenberg Kehtna Mõis OÜ kutsekomisjoni liige
2.5 Oliver Sada Eesti Maaülikool kutsekomisjoni liige
3 Mehaanikainseneri kutsete kutsekomisjon
3.1 Priit Kulu Tallinna Tehnikaülikool kutsekomisjoni esimees
3.2 Alar Jõgi ScaleupX OÜ kutsekomisjoni liige
3.3 Andre Laanemets SKF Estonia OÜ kutsekomisjoni liige
3.4 Oliver Mets Eesti Masinatööstuse Liit kutsekomisjoni liige
3.5 Tanel Aruväli Nordic Plast OÜ kutsekomisjoni liige
3.6 Vello Vainola Tallinna Tehnikakõrgkool kutsekomisjoni liige
4 Üldehituse, keskkonnatehnika ja tehnosüsteemide inseneeria kutsete kutsekomisjon
4.1 Heiki Meos Eesti Ehitusinseneride Liit kutsekomisjoni esimees
4.2 Aleksander Grünstam automaatika kutsekomisjoni liige
4.3 Andres Hirve (asendusliige) üldehitus kutsekomisjoni liige
4.4 Andres Piirsalu (asendusliige) veevarustus ja kanalisatsioon kutsekomisjoni liige
4.5 Anti Hamburg Tallinna Tehnikakõrgkool kutsekomisjoni liige
4.6 Ants Raja (asendusliige) üldehitus kutsekomisjoni liige
4.7 Erkki Suurorg üldehitus kutsekomisjoni liige
4.8 Indrek Peterson Eesti Ehitusettevõtjate Liit kutsekomisjoni liige
4.9 Indrek Sandberg (asendusliige) üldehitus kutsekomisjoni liige
4.10 Johannes Pello Tallinna Tehnikaülikool kutsekomisjoni liige
4.11 Kati Tamtik Tehnilise Järelevalve Amet kutsekomisjoni liige
4.12 Madis Maddison Veevarustus ja kanalisatsioon kutsekomisjoni liige
4.13 Marti Sein Eesti Ehituskonsultatsiooniettevõtete Liit kutsekomisjoni liige
4.14 Peeter Parre küte, ventilatsioon ja jahutus kutsekomisjoni liige
4.15 Raimo Jaaksoo üldehitus kutsekomisjoni liige
4.16 Tanel Seppel üldehitus kutsekomisjoni liige
4.17 Teet Tark (asendusliige) sisekliima tagamise süsteem (KVJ) kutsekomisjoni liige
4.18 Tiit Karri (asendusliige) üldehitus kutsekomisjoni liige
4.19 Toomas Tamm Hüdrotehnika kutsekomisjoni liige

Tagasi: Kutse andjad |
PIKSEL
Avaleht Väljastatud kutsed
Kutsestandardid
Kutsetunnistuse lisad Kompetentsid Kutse andjad Kutsenõukogud Väljavõtted kutseregistrist