Kutseregister Kutseregister
Teksti suurus
Reavahe suurus
Kontrastsus
Tühista
Taasta vaikimisi seaded
Kutse andjad: Tartu Ülikool
Tagasi: Kutse andjad |

Nimetus: Tartu Ülikool
Tüüp: Koolilõpu kutse andja
Aadress: Ülikooli 18, 50090 Tartu
Kodulehekülg: www.ut.ee
Kontaktandmed
# Valdkond Kontaktisik Kontakttelefon(id) e-mail aadress
1 Ene Voolaid 737 6269 ene.voolaid@ut.ee
Kutse andja õigused
# Nimetus Alates Kuni
1 Noorsootöötaja, tase 6 kutse andmise õigus noorsootöö õppekava (EHISe kood 205619) ja kogukonnahariduse ja huvitegevuse õppekava (EHISe kood 80284) lõpetajatele. 28.04.2020 tähtajatu
2 Õpetaja, tase 7 kutse andmise õigus ajaloo õppekava (EHISe kood 2557) lõpetajatele. 28.04.2020 tähtajatu
3 Tekstiilkäsitöö meister, tase 6 esmase kutse andmise õigus pärandtehnoloogia (rahvusliku tekstiili eriala) rakenduskõrgharidusõppe õppekava (EHISe kood 146997) lõpetajatele 31.03.2020 tähtajatu
4 Õpetaja, tase 7 kutse andmise õigus religiooniuuringute ja teoloogia, religioonipedagoogika magistriõppe õppekava (EHISe kood 194378) lõpetajatele. 17.04.2019 tähtajatu
5 Tantsuspetsialist, tase 6 tantsukunsti õppekava (EHISe kood 80293) 14.11.2018 tähtajatu
6 Õpetaja, tase 7 õpetajahariduse (EHISe kood 162717) ning kunstide ja tehnoloogia õpetaja (EHISe kood 146977) magistriõppe õppekavadele 18.04.2018 tähtajatu
7 Kutseõpetaja, tase 6; kutseõpetaja bakalaureuseõppe õppekava (EHISe kood 2394) 25.04.2017 tähtajatu
8 Dekoraator-butafoor, tase 6 õppekava Teatrikunsti visuaaltehnoloogia (dekoraator-butafoor erialal), EHISe kood 80295 09.03.2016 tähtajatu
9 Raamatukoguhoidja, tase 6 õppekava Infokorraldus (raamatukogunduse erialal), EHISe kood 120187 09.03.2016 tähtajatu
10 Valgusmeister, tase 6 spetsialiseerumisega valguskujundusele kutsenimetusega valguskujundaja, tase 6 õppekava Teatrikunsti visuaaltehnoloogia (valguskujundaja erialal), EHISe kood 80295 09.03.2016 tähtajatu
11 Noorsootöötaja, tase 6 Noorsootöö õppekavadele EHIS-e koodidega 125997 ja 80010. 08.03.2016 tähtajatu
12 Sotsiaalpedagoog, tase 6 Humanitaar- ja sotsiaalainete õpetamine põhikoolis õppekavale EHIS-e koodiga 2400 ja Põhikooli mitme aine õpetaja õppekavale EHIS-e koodiga 2498 08.03.2016 tähtajatu
13 Õpetaja, tase 6 - koolieelse lasteasutuse õpetaja õppekavale EHIS-e koodiga 3131, alates 28.04.2020 valitava kompetentsi „Hariduslike erivajadustega õppija toetamine“ märkimise õigus. Õpetaja, tase 6 - koolieelse lasteasutuse õpetaja mitmekeelses õppekeskkonnas õppekavale EHIS-e koodiga 3132. 08.03.2016 tähtajatu
14 Õpetaja, tase 7 Võõrkeeleõpetaja õppekavale EHIS-e koodiga 136599, Klassiõpetaja õppekavale EHIS-e koodiga 2392, Klassiõpetaja mitmekeelses koolis õppekavale EHIS-e koodiga 2393 Kehalise kasvatuse ja spordi õppekavale EHIS-e koodiga 2640 08.03.2016 tähtajatu
15 Õpetaja, tase 7 muusikapedagoogika magistriõppe õppekava (EHISe kood 112097) 01.01.2016 tähtajatu
16 Füsioterapeut, tase 6 26.11.2015 tähtajatu
17 Füsioterapeut, tase 7 26.11.2015 tähtajatu
18 Logopeed, tase 7 26.11.2015 tähtajatu
19 Eripedagoog, tase 7; Eripedagoogika ja logopeedia õppekavale 2533 11.11.2015 tähtajatu
20 Õpetaja, tase 7 Ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja õppekavale EHIS-e koodiga 2525, Eesti keele ja kirjanduse õpetaja õppekavale EHIS-e koodiga 2527, Eesti keele ja kirjanduse õpetaja mitte-eesti koolis õppekavale EHIS-e koodiga 2528, Kunsti, käsitöö ja kodunduse õpetaja õppekavale EHIS-e koodiga 112238, Matemaatika ja informaatikaõpetaja õppekavale EHIS-e koodiga 2501, Gümnaasiumi loodusteaduste õpetaja õppekavale EHIS-e koodiga 104224, Põhikooli mitme aine õpetaja õppekavale EHIS-e koodiga 2498, Koolieelse lasteasutuse pedagoogi õppekavale EHIS-e koodiga 80324, Humanitaarainete õpetaja mitmekeelses koolis õppekavale EHIS-e koodiga 2531 Koolieelse lasteasutuse pedagoog mitmekeelses õppekeskkonnas õppekavale EHIS-e koodiga 3133. 11.11.2015 tähtajatu
Näita/peida aegunud õigused
21 Tantsuspetsialist, tase 6 esmane kutse 18.11.2015 13.11.2018
Väljastatavad kutsed
# Kutsestandard Kehtib kuni Kutse väljastamise õigus alates Kutse väljastamise õigus kuni
1 Dekoraator-butafoor, tase 6 24.04.2023 25.04.2018 tähtajatu
2 Eripedagoog, tase 7 17.04.2023 18.04.2018 tähtajatu
3 Füsioterapeut, tase 6 20.11.2022 21.11.2017 tähtajatu
4 Füsioterapeut, tase 7 20.11.2022 21.11.2017 tähtajatu
5 Kutseõpetaja, tase 6 31.12.2020 17.04.2019 tähtajatu
6 Logopeed, tase 7 01.05.2024 03.05.2019 tähtajatu
7 Noorsootöötaja, tase 6 14.11.2022 15.11.2017 tähtajatu
8 Raamatukoguhoidja, tase 6 21.11.2022 22.11.2017 tähtajatu
9 Sotsiaalpedagoog, tase 6 17.04.2023 08.03.2016 tähtajatu
10 Tantsuspetsialist, tase 6 30.06.2023 14.11.2018 tähtajatu
11 Tekstiilkäsitöö meister, tase 6 esmane kutse 24.04.2023 31.03.2020 tähtajatu
12 Valgusmeister, tase 6 09.04.2024 10.04.2019 tähtajatu
13 Õpetaja, tase 6 31.12.2024 28.04.2020 tähtajatu
14 Õpetaja, tase 7 31.12.2024 28.04.2020 tähtajatu
Kutsekomisjonid
# Nimi Asutus Roll
1 Eripedagoogi kutsete kutsekomisjon
1.1 Lea Pilme Rakvere Põhikool kutsekomisjoni esimees
1.2 Marge Süld Tallinna Tondi Põhikool kutsekomisjoni aseesimees
1.3 Hille Ilves Eesti Linnade ja Valdade Liit kutsekomisjoni liige
1.4 Kadi Lukanenok Tallinna Ülikool kutsekomisjoni liige
1.5 Kaie Henk MTÜ Meie Lapsed kutsekomisjoni liige
1.6 Maris Juhkam Tartu Ülikool kutsekomisjoni liige
1.7 Meelika Maila Tartu Kroonuaia Kool kutsekomisjoni liige
1.8 Ruuda Lind Eesti Eripedagoogide Liit; Tallinna Ristiku Põhikool kutsekomisjoni liige
1.9 Sirli Väinsar Tallinna Tondi Põhikool kutsekomisjoni liige
2 Etenduskunstide tugiteenuste kutseala kutsekomisjon
2.1 Alvar Kõue Kinoliit, OÜ High Voltage kutsekomisjoni liige
2.2 Elen Lotman Tallinna Ülikool kutsekomisjoni liige
2.3 Eve Komissarov Ugala teater kutsekomisjoni liige
2.4 Külli Root Eesti Teatri Tehniliste Töötajate Ühendus, Rahvusooper Estonia kutsekomisjoni liige
2.5 Liina Tepand Eesti Lavastuskunstnike Liit kutsekomisjoni liige
2.6 Liina Unt Eesti Kunstiakadeemia kutsekomisjoni liige
2.7 Mait Visnapuu Eesti Teatri Tehniliste Töötajate Ühendus, NUKU kutsekomisjoni liige
2.8 Margus Vaigur TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia kutsekomisjoni liige
2.9 Peeter Raudsepp Eesti Lavastajate Liit kutsekomisjoni liige
2.10 Riina Viiding Eesti Teatriliit kutsekomisjoni liige
2.11 Roland Leesment Endla teater kutsekomisjoni liige
2.12 Taivo Pahmann Rahvusooper Estonia kutsekomisjoni liige
2.13 Toivo Kaev Eesti Draamateater kutsekomisjoni liige
2.14 Velvo Väli Rakvere teater kutsekomisjoni liige
3 Füsioteraapia kutseala kutsekomisjon
3.1 Katrin Kõre SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla kutsekomisjoni esimees
3.2 Anna-Liisa Tamm Tartu Tervishoiu Kõrgkool kutsekomisjoni liige
3.3 Ege Johanson Füsiokliinik OÜ kutsekomisjoni liige
3.4 Jelena Sokk Tartu Ülikool, Sporditeaduste ja füsioteraapia instituut kutsekomisjoni liige
3.5 Juta Lusti SA Tallinna Lastehaigla kutsekomisjoni liige
3.6 Riina Mõim Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus kutsekomisjoni liige
3.7 Siiri Heinaru Eesti Füsioterapeutide Liit kutsekomisjoni liige
4 Kutseõpetaja kutseala kutsekomisjon
4.1 Sirje Rekkor Tallinna Ülikool kutsekomisjoni esimees
4.2 Meidi Sirk Tallinna Ülikool kutsekomisjoni aseesimees
4.3 Aive Antson Tallinna Teeninduskool kutsekomisjoni liige
4.4 Anne Kersna Kehtna Kutsehariduskeskus kutsekomisjoni liige
4.5 Eneken Juurmann Haridus- ja Teadusministeerium, Õpetajaosakond kutsekomisjoni liige
4.6 Kaie Piiskop SA Innove kutsekomisjoni liige
4.7 Karmen Trasberg Tartu Ülikool kutsekomisjoni liige
4.8 Mirje Burmeister Tallinna Tööstushariduskeskus kutsekomisjoni liige
4.9 Reeli Liivik Tallinna Ülikool kutsekomisjoni liige
4.10 Riina Müürsepp Eesti Kutseõppe Edendamise Ühing; Pärnumaa Kutsehariduskeskus kutsekomisjoni liige
4.11 Riina Veidenbaum Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus kutsekomisjoni liige
4.12 Terje Jaksen Tallinna Ehituskool kutsekomisjoni liige
4.13 Tiia Rüütmann Tallinna Tehnikaülikool kutsekomisjoni liige
4.14 Triin Laasi Tallinna Majanduskool kutsekomisjoni liige
5 Käsitöö kutseala kutsekomisjon
5.1 Maret Lehis OÜ Pileum kutsekomisjoni esimees
5.2 Pille Kivihall OÜ Nahakoda kutsekomisjoni aseesimees
5.3 Andres Rattasepp Palupera Käsitöökoda kutsekomisjoni liige
5.4 Anu Randmaa Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liit ja MTÜ Rahvarõivas kutsekomisjoni liige
5.5 Eili Soon Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool kutsekomisjoni liige
5.6 Joonas Kiri Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskool kutsekomisjoni liige
5.7 Kersti Laanmaa Brendor OÜ kutsekomisjoni liige
5.8 Meelis Kihulane Edev Eremiit MTÜ kutsekomisjoni liige
6 Logopeedi kutsete kutsekomisjon
6.1 Aaro Nursi Saaremaa Laste ja Perede Tugikeskus kutsekomisjoni liige
6.2 Anneli Ojaste Tartu Ülikooli Kliinikum kutsekomisjoni liige
6.3 Helje Möller Tallinna Lasteaed Pallipõnn, Tallinna Lasteaed Kiikhobu kutsekomisjoni liige
6.4 Kadri Englas Eesti Haiglate Liit kutsekomisjoni liige
6.5 Lagle Lehes Tartu Ülikool kutsekomisjoni liige
6.6 Marika Padrik Tartu Ülikool kutsekomisjoni liige
6.7 Riin Naestema OÜ Kõneravi kutsekomisjoni liige
6.8 Siiri Kliss Tallinna Asunduse Lasteaed, Ääsmäe Põhikool kutsekomisjoni liige
7 Noorsootöötaja kutsete kutsekomisjon
7.1 Kaur Kötsi Eesti Noorsootöö Keskus kutsekomisjoni esimees
7.2 Tiiu Kadak Tallinna Spordi- ja Noorsooamet kutsekomisjoni aseesimees
7.3 Anett Männiste SA Archimedes Noorteagentuur kutsekomisjoni liige
7.4 Anu Allekand Eesti Noorsootöötajate Kogu kutsekomisjoni liige
7.5 Ene Liivand Eesti Noorsootöötajate Kogu kutsekomisjoni liige
7.6 Hille Ilves Eesti Linnade ja Valdade Liit kutsekomisjoni liige
7.7 Ilona-Evelyn Rannala Tallinna Ülikool kutsekomisjoni liige
7.8 Kairi Kaugema Eesti Huvikoolide Liit kutsekomisjoni liige
7.9 Lii Araste Tartu Ülikooli Viljandi kultuuriakadeemia kutsekomisjoni liige
7.10 Marek Mekk Eesti Avatud Noortekeskuste Ühendus kutsekomisjoni liige
7.11 Maria Žuravljova Tartu Ülikooli Narva kolledž kutsekomisjoni liige
7.12 Reine Tapp Pärnu linnavalitsus kutsekomisjoni liige
7.13 Riin Luks Eesti Noorteühenduste Liit kutsekomisjoni liige
8 Raamatukoguhoidja kutsete kutsekomisjon
8.1 Jüri Järs Tallinna Tehnikaülikooli Raamatukogu kutsekomisjoni esimees
8.2 Aime Miil Viimsi Keskkooli raamatukogu kutsekomisjoni liige
8.3 Aira Lepik Tallinna Ülikool kutsekomisjoni liige
8.4 Ilmar Vaaro Tartu Ülikool kutsekomisjoni liige
8.5 Kaie Holm Tallinna Keskraamatukogu kutsekomisjoni liige
8.6 Katre Riisalu Eesti Raamatukoguhoidjate Ühing kutsekomisjoni liige
8.7 Katrin Niklus Rapla Keskraamatukogu kutsekomisjoni liige
8.8 Krista Talvi Eesti Raamatukoguhoidjate Ühing kutsekomisjoni liige
8.9 Kristel Veimann Eesti Rahvusraamatukogu kutsekomisjoni liige
9 Sotsiaalpedagoogi kutsete kutsekomisjon
9.1 Anna-Liisa Blaubrük Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium kutsekomisjoni liige
9.2 Hille Ilves Eesti Linnade ja Valdade Liit kutsekomisjoni liige
9.3 Kristi Kõiv Tartu Ülikool kutsekomisjoni liige
9.4 Kristiine Vahtramäe Eesti Lastevanemate Liit kutsekomisjoni liige
9.5 Merily Tensing-Kruusla Hariduse Tugiteenuste Keskus kutsekomisjoni liige
9.6 Milvi Maiste Haapsalu Linna Algkool kutsekomisjoni liige
9.7 Piret Liba Haridus- ja Teadusministeerium kutsekomisjoni liige
9.8 Svetlana Põdder Eesti Sotsiaalpedagoogide Ühendus kutsekomisjoni liige
10 Tantsupsetsialisti kutsete kutsekomisjon
10.1 Anne Tamm-Kivimets Eesti Tantsuhuvihariduse Liit kutsekomisjoni esimees
10.2 Eve Noormets MTÜ eve stuudio kutsekomisjoni liige
10.3 Heili Lindepuu Tallinna Tantsuteater kutsekomisjoni liige
10.4 Kai Valtna Tartu Ülikool Viljandi Kultuuriakadeemia kutsekomisjoni liige
10.5 Leili Väisa Tantsuselts Pärliine kutsekomisjoni liige
10.6 Lii Ainsalu SA Eesti Tantsuagentuur kutsekomisjoni liige
10.7 Mall Noormets Noor Ballett Fouetté kutsekomisjoni liige
10.8 Raido Bergstein Eesti Tantsukunsti ja Tantsuhariduse Liit kutsekomisjoni liige
10.9 Raido Mägi Tartu Ülikool Viljandi Kultuuriakadeemia kutsekomisjoni liige
10.10 Sille Kapper Tallinna Ülikool Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituut kutsekomisjoni liige
11 Õpetaja kutsete kutsekomisjon
11.1 Margit Timakov Eesti Õpetajate Liit kutsekomisjoni esimees
11.2 Katrin Poom-Valickis Tallinna Ülikool kutsekomisjoni aseesimees
11.3 Ene Külanurm Eesti Haridustöötajate Liit kutsekomisjoni liige
11.4 Eneken Juurmann Haridus- ja Teadusministeerium kutsekomisjoni liige
11.5 Evelyn Neudorf Eesti Lasteaednike Liit kutsekomisjoni liige
11.6 Hille Ilves Eesti Linnade ja Valdade Liit kutsekomisjoni liige
11.7 Ivo Eesmaa Eesti Koolijuhtide Ühendus kutsekomisjoni liige
11.8 Kristiine Vahtramäe Eesti Lastevanemate Liit kutsekomisjoni liige
11.9 Margus Pedaste Tartu Ülikool kutsekomisjoni liige
11.10 Urmas Heinaste Eesti Õpetajate Ühenduste Koostöökoda kutsekomisjoni liige

Tagasi: Kutse andjad |
PIKSEL
Avaleht Väljastatud kutsed
Kutsestandardid
Kutsetunnistuse lisad Kompetentsid Kutse andjad Kutsenõukogud Väljavõtted kutseregistrist