Kutseregister Kutseregister
Teksti suurus
Reavahe suurus
Kontrastsus
Tühista
Taasta vaikimisi seaded
Kutse andjad: Tartu Ülikool
Tagasi: Kutse andjad |

Nimetus: Tartu Ülikool
Tüüp: Koolilõpu kutse andja
Aadress: Ülikooli 18, 50090 Tartu
Kodulehekülg: www.ut.ee
Kontaktandmed
# Valdkond Kontaktisik Kontakttelefon(id) e-mail aadress
1 Ene Voolaid 737 6269 ene.voolaid@ut.ee
Kutse andja õigused
# Nimetus Alates Kuni
1 Vanemõpetaja, tase 7 (koos valitava kompetentsiga Hariduslike erivajadustega õppija toetamine õppeprotsessis); magistriõppe õppekava Kaasav haridus (EHISe kood 218070) lõpetajatele 28.04.2021 tähtajatu
2 Dekoraator-butafoor, tase 6; rakenduskõrgharidusõppe õppekava Etenduskunstid (EHISe kood 1214393) visuaaltehnoloogi eriala (dekoraator-butafoori spetsialiseerumisega) lõpetajatele 21.04.2021 tähtajatu
3 Tantsuspetsialist, tase 6; rakenduskõrgharidusõppe õppekava Etenduskunstid (EHISe kood 1214393) tantsuõpetaja eriala lõpetajatele 21.04.2021 tähtajatu
4 Tantsuspetsialist, tase 7; magistriõppe õppekava Kunstide ja tehnoloogia õpetaja, tantsuõpetaja eriala (EHISe kood 146977) lõpetajatele 21.04.2021 tähtajatu
5 Valgusmeister, tase 6 spetsialiseerumisega valguskujundusele kutsenimetusega valguskujundaja, tase 6; rakenduskõrgharidusõppe õppekava Etenduskunstid (EHISe kood 1214393) visuaaltehnoloogi eriala (valguskujundaja spetsialiseerumisega) lõpetajatele 21.04.2021 tähtajatu
6 Õpetaja, tase 7 kutse andmise õigus magistriõppe õppekava Keeleõpetaja mitmekeelses koolis (EHISe kood 205621) lõpetajatele 18.11.2020 tähtajatu
7 Noorsootöötaja, tase 6 kutse andmise õigus noorsootöö õppekava (EHISe kood 205619) ja kogukonnahariduse ja huvitegevuse õppekava (EHISe kood 80284) lõpetajatele. 28.04.2020 tähtajatu
8 Õpetaja, tase 7 kutse andmise õigus ajaloo õppekava (EHISe kood 2557) lõpetajatele. 28.04.2020 tähtajatu
9 Tekstiilkäsitöö meister, tase 6 esmase kutse andmise õigus pärandtehnoloogia (rahvusliku tekstiili eriala) rakenduskõrgharidusõppe õppekava (EHISe kood 146997) lõpetajatele 31.03.2020 tähtajatu
10 Õpetaja, tase 7 kutse andmise õigus religiooniuuringute ja teoloogia, religioonipedagoogika magistriõppe õppekava (EHISe kood 194378) lõpetajatele. 17.04.2019 tähtajatu
11 Tantsuspetsialist, tase 6 tantsukunsti õppekava (EHISe kood 80293) 14.11.2018 tähtajatu
12 Õpetaja, tase 7 õpetajahariduse (EHISe kood 162717) ning kunstide ja tehnoloogia õpetaja (EHISe kood 146977) magistriõppe õppekavadele 18.04.2018 tähtajatu
13 Kutseõpetaja, tase 6; kutseõpetaja bakalaureuseõppe õppekava (EHISe kood 2394) 25.04.2017 tähtajatu
14 Dekoraator-butafoor, tase 6 õppekava Teatrikunsti visuaaltehnoloogia (dekoraator-butafoor erialal), EHISe kood 80295 09.03.2016 tähtajatu
15 Raamatukoguhoidja, tase 6 õppekava Infokorraldus (raamatukogunduse erialal), EHISe kood 120187 09.03.2016 tähtajatu
16 Valgusmeister, tase 6 spetsialiseerumisega valguskujundusele kutsenimetusega valguskujundaja, tase 6 õppekava Teatrikunsti visuaaltehnoloogia (valguskujundaja erialal), EHISe kood 80295 09.03.2016 tähtajatu
17 Noorsootöötaja, tase 6 Noorsootöö õppekavadele EHIS-e koodidega 125997 ja 80010. 08.03.2016 tähtajatu
18 Sotsiaalpedagoog, tase 6 Humanitaar- ja sotsiaalainete õpetamine põhikoolis õppekavale EHIS-e koodiga 2400 ja Põhikooli mitme aine õpetaja õppekavale EHIS-e koodiga 2498 08.03.2016 tähtajatu
19 Õpetaja, tase 6 - koolieelse lasteasutuse õpetaja õppekavale EHIS-e koodiga 3131, alates 28.04.2020 valitava kompetentsi „Hariduslike erivajadustega õppija toetamine“ märkimise õigus. Õpetaja, tase 6 - koolieelse lasteasutuse õpetaja mitmekeelses õppekeskkonnas õppekavale EHIS-e koodiga 3132. 08.03.2016 tähtajatu
20 Õpetaja, tase 7 Võõrkeeleõpetaja õppekavale EHIS-e koodiga 136599, Klassiõpetaja õppekavale EHIS-e koodiga 2392, Klassiõpetaja mitmekeelses koolis õppekavale EHIS-e koodiga 2393 Kehalise kasvatuse ja spordi õppekavale EHIS-e koodiga 2640 08.03.2016 tähtajatu
21 Õpetaja, tase 7 muusikapedagoogika magistriõppe õppekava (EHISe kood 112097) 01.01.2016 tähtajatu
22 Füsioterapeut, tase 6 26.11.2015 tähtajatu
23 Füsioterapeut, tase 7 26.11.2015 tähtajatu
24 Logopeed, tase 7 26.11.2015 tähtajatu
25 Eripedagoog, tase 7; Eripedagoogika ja logopeedia õppekavale 2533 11.11.2015 tähtajatu
26 Õpetaja, tase 7 Ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja õppekavale EHIS-e koodiga 2525, Eesti keele ja kirjanduse õpetaja õppekavale EHIS-e koodiga 2527, Eesti keele ja kirjanduse õpetaja mitte-eesti koolis õppekavale EHIS-e koodiga 2528, Kunsti, käsitöö ja kodunduse õpetaja õppekavale EHIS-e koodiga 112238, Matemaatika ja informaatikaõpetaja õppekavale EHIS-e koodiga 2501, Gümnaasiumi loodusteaduste õpetaja õppekavale EHIS-e koodiga 104224, Põhikooli mitme aine õpetaja õppekavale EHIS-e koodiga 2498, Koolieelse lasteasutuse pedagoogi õppekavale EHIS-e koodiga 80324, Humanitaarainete õpetaja mitmekeelses koolis õppekavale EHIS-e koodiga 2531 Koolieelse lasteasutuse pedagoog mitmekeelses õppekeskkonnas õppekavale EHIS-e koodiga 3133. 11.11.2015 tähtajatu
Näita/peida aegunud õigused
27 Tantsuspetsialist, tase 6 esmane kutse 18.11.2015 13.11.2018
Väljastatavad kutsed
# Kutsestandard Kehtib kuni Kutse väljastamise õigus alates Kutse väljastamise õigus kuni
1 Dekoraator-butafoor, tase 6 18.04.2028 19.04.2023 tähtajatu
2 Eripedagoog, tase 7 31.12.2028 01.01.2024 tähtajatu
3 Füsioterapeut, tase 6 15.11.2025 16.11.2023 tähtajatu
4 Füsioterapeut, tase 7 15.11.2025 16.11.2023 tähtajatu
5 Kutseõpetaja, tase 6 31.12.2025 01.01.2021 tähtajatu
6 Logopeed, tase 7 24.04.2027 25.04.2024 tähtajatu
7 Noorsootöötaja, tase 6 31.12.2028 01.01.2024 tähtajatu
8 Raamatukoguhoidja, tase 6 08.11.2027 09.11.2022 08.11.2027
9 Sotsiaalpedagoog, tase 6 31.12.2028 01.01.2024 tähtajatu
10 Tantsuspetsialist, tase 6 30.06.2024 19.04.2023 tähtajatu
11 Tantsuspetsialist, tase 7 30.06.2024 19.04.2023 tähtajatu
12 Tekstiilkäsitöö meister, tase 6 esmane kutse 25.03.2027 26.03.2024 tähtajatu
13 Valgusmeister, tase 6 07.11.2025 08.11.2023 tähtajatu
14 Õpetaja, tase 6 31.12.2024 28.04.2020 tähtajatu
15 Õpetaja, tase 7 31.12.2024 28.04.2020 tähtajatu
16 Vanemõpetaja, tase 7 31.12.2024 28.04.2021 tähtajatu
Kutsekomisjonid
# Nimi Asutus Roll
1 Etenduskunstide tugiteenuste kutseala kutsekomisjon
1.1 Eve Komissarov Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia kutsekomisjoni liige
1.2 Liina Unt Eesti Lavastuskunstnike Liit, Eesti Kunstiakadeemia kutsekomisjoni liige
1.3 Mait Visnapuu Eesti Teatri Tehniliste Töötajate Ühendus, Eesti Noorsooteater kutsekomisjoni liige
1.4 Margus Vaigur Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia kutsekomisjoni liige
1.5 Pille-Riin Lillepalu Ugala teater kutsekomisjoni liige
1.6 Riina Viiding Eesti Teatriliit kutsekomisjoni liige
1.7 Roland Leesment Eesti Etendusasutuste Liit, Endla teater kutsekomisjoni liige
1.8 Taivo Pahmann Eesti Etendusasutuste Liit, Rahvusooper Estonia kutsekomisjoni liige
2 Kutseõpetaja kutsete kutsekomisjon
2.1 Aive Antson Tallinna Teeninduskool kutsekomisjoni liige
2.2 Anne Kersna Kehtna Kutsehariduskeskus kutsekomisjoni liige
2.3 Eneken Juurmann Haridus- ja Teadusministeerium kutsekomisjoni liige
2.4 Helen Raid Eesti Kutseõppe Edendamise Ühing, Tallinna Majanduskool kutsekomisjoni liige
2.5 Jane Kallion Haridus- ja Teadusministeerium kutsekomisjoni liige
2.6 Kaie Piiskop Haridus- ja Noorteamet kutsekomisjoni liige
2.7 Karmen Trasberg Tartu Ülikool kutsekomisjoni liige
2.8 Kuno Rooba Rakvere Ametikool kutsekomisjoni liige
2.9 Meidi Sirk Tallinna Ülikool kutsekomisjoni liige
2.10 Mirje Burmeister Tallinna Tööstushariduskeskus kutsekomisjoni liige
2.11 Reeli Liivik Tallinna Polütehnikum, Tallinna Ülikool kutsekomisjoni liige
2.12 Sirje Rekkor Tallinna Ülikool kutsekomisjoni liige
2.13 Terje Jaksen Tallinna Ehituskool kutsekomisjoni liige
2.14 Tiia Rüütmann Tallinna Tehnikaülikool (TalTech) kutsekomisjoni liige
3 Logopeedi kutsete kutsekomisjon
3.1 Aaro Nursi Põhja-Eesti Regionaalhaigla kutsekomisjoni esimees
3.2 Anneli Ojaste Tartu Ülikooli Kliinikum kutsekomisjoni liige
3.3 Helje Möller Tallinna Lasteaed Pallipõnn, Tallinna Lasteaed Kiikhobu kutsekomisjoni liige
3.4 Kadri Englas Eesti Haiglate Liit kutsekomisjoni liige
3.5 Lagle Lehes Tartu Ülikool kutsekomisjoni liige
3.6 Marika Padrik Tartu Ülikool kutsekomisjoni liige
3.7 Riin Naestema OÜ Kõneravi kutsekomisjoni liige
3.8 Siiri Kliss Tallinna Asunduse Lasteaed, Ääsmäe Põhikool kutsekomisjoni liige
4 Raamatukoguhoidja kutsete kutsekomisjon_
4.1 Katre Riisalu Eesti Raamatukoguhoidjate Ühing kutsekomisjoni esimees
4.2 Aime Miil Viimsi Keskkooli raamatukogu kutsekomisjoni liige
4.3 Aira Lepik Tallinna Ülikool kutsekomisjoni liige
4.4 Ilmar Vaaro Tartu Ülikool kutsekomisjoni liige
4.5 Kaie Holm Tallinna Keskraamatukogu kutsekomisjoni liige
4.6 Kristel Veimann Eesti Rahvusraamatukogu kutsekomisjoni liige
5 Sotsiaalpedagoogi kutsete kutsekomisjon__
5.1 Anna-Liisa Blaubrük Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium kutsekomisjoni liige
5.2 Hille Ilves Eesti Linnade ja Valdade Liit kutsekomisjoni liige
5.3 Kristi Kõiv Tartu Ülikool kutsekomisjoni liige
5.4 Kristiine Vahtramäe Eesti Lastevanemate Liit kutsekomisjoni liige
5.5 Merily Tensing-Kruusla Hariduse Tugiteenuste Keskus kutsekomisjoni liige
5.6 Milvi Maiste Haapsalu Linna Algkool kutsekomisjoni liige
5.7 Piret Liba Haridus- ja Teadusministeerium kutsekomisjoni liige
5.8 Svetlana Põdder Eesti Sotsiaalpedagoogide Ühendus kutsekomisjoni liige
6 Tantsuspetsialisti kutsete kutsekomisjon
6.1 Anne Tamm-Kivimets Eesti Tantsuhuvihariduse Liit kutsekomisjoni esimees
6.2 Eve Noormets MTÜ eve stuudio kutsekomisjoni liige
6.3 Heili Lindepuu Tallinna Tantsuteater kutsekomisjoni liige
6.4 Kai Valtna Tartu Ülikool Viljandi Kultuuriakadeemia kutsekomisjoni liige
6.5 Leili Väisa Tantsuselts Pärliine kutsekomisjoni liige
6.6 Lii Ainsalu SA Eesti Tantsuagentuur kutsekomisjoni liige
6.7 Mall Noormets Noor Ballett Fouetté kutsekomisjoni liige
6.8 Raido Bergstein Eesti Tantsukunsti ja Tantsuhariduse Liit kutsekomisjoni liige
6.9 Raido Mägi Tartu Ülikool Viljandi Kultuuriakadeemia kutsekomisjoni liige
6.10 Sille Kapper Tallinna Ülikool Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituut kutsekomisjoni liige
7 Õpetaja kutsete kutsekomisjon
7.1 Margit Timakov Eesti Õpetajate Liit kutsekomisjoni esimees
7.2 Katrin Poom-Valickis Tallinna Ülikool kutsekomisjoni aseesimees
7.3 Ene Külanurm Eesti Haridustöötajate Liit kutsekomisjoni liige
7.4 Evelyn Neudorf Eesti Lasteaednike Liit kutsekomisjoni liige
7.5 Hille Ilves Eesti Linnade ja Valdade Liit kutsekomisjoni liige
7.6 Ivo Eesmaa Eesti Koolijuhtide Ühendus kutsekomisjoni liige
7.7 Kristiine Vahtramäe Eesti Lastevanemate Liit kutsekomisjoni liige
7.8 Margus Pedaste Tartu Ülikool kutsekomisjoni liige
7.9 Maris Raimets Haridus- ja Teadusministeerium kutsekomisjoni liige
7.10 Urmas Heinaste Eesti Õpetajate Ühenduste Koostöökoda kutsekomisjoni liige

Tagasi: Kutse andjad |
PIKSEL
Avaleht Väljastatud kutsed
Kutsestandardid
Kutsetunnistuse lisad Kompetentsid Kutse andjad Kutsenõukogud Väljavõtted kutseregistrist